产品规格
- Mini-PCI VGA card
- XGI Volari Z9s w/32MB DDR2
- Resolution 1600×1200 max. , 16M colors
- VGA or 24-bit TTL
| 芯片组 | XGI Volari Z9s Chipset 32-bit PCI bus Support VGA, LVDS Flat Panel Display |
| BIOS | VGA/LCD BIOS |
| 视频存储器 | Onboard 32MB DDR2 Resolution up to 1600 x 1200 @16M colors |
| 总线 | Mini-PCI standard compliant |
| 端口 | 1.25mm 10-pin wafer for VGA x1 1.25mm 16-pin wafer for LVDS x1 |
| 功率要求 | Single Voltage +5V @ 80mA |
| 重量 | 9g |
| 尺寸 | 64.7 x 44.6mm (2.54 x 1.76 inches) |
| 工作温度 | -20°C ~ +70°C -40°C ~ +85°C (Optional) |

